Prijava za posao

Markart d.o.o. Sarajevo bilježi rast i razvoj od svog nastanka do danas. Sa ciljem daljnjeg uspješnog poslovanja, u potrazi smo za novim, ambicioznim kadrovima koji će dati svoj doprinos i učešće u ostvarivanju naših ciljeva.

Ako imaš 2 ili više godina iskustva u računovodstvu, a želiš raditi s mladom ekipom u odličnoj radnoj atmosferi, mentorirati kolege i raditi na sebi i svojoj karijeri – imamo za tebe priliku!

RAČUNOVOĐA

Opis radnog mjesta – ključne odgovornosti:

  • Knjižiti aktivna i pasivna vremenska razgraničenje
  • Komunicirati sa klijentima za operativna pitanja
  • Snositi odgovornost za obavljeni posao i brigu o poštivanju rokova
  • Pratiti i primjenjivati zakonske propise iz oblasti svog radnog mjesta
  • Izrađivati PDV prijavu i popratne izvještaje
  • Vršiti obračun plata
  • Vršiti izradu finansijskih izvještaja
  • Primjenjivati računovodstvene standarde
  • Obavljati posao u skladu sa uputama

Vrsta posla: Stalni radni odnos

Šta očekujemo od tebe?

Uz stečeno radno iskustvo, uvjet je završen ekonomski orijentiran fakultet ili srednja škola, te praktično znanje računovodstva i korištenje računovodstvenim softverom (poželjno poznavanje programa Pantheon, SAP ili Navision). Osim toga, očekujemo samostalnost i profesionalnost u komunikaciji s Markartovim klijentima, preuzimanje odgovornosti za obavljeni posao, te brzinu i tačnost u izvršavanju svakodnevnih zadataka. Posebno naglašavamo važnost zanimanja za područje računovodstva i sposobnost rada u timu.

Uz navedeno, poželjno je imati:

  • Izražene organizacijske i vještine upravljanja vremenom,
  • Analitičnost, detaljnost i sklonost rješavanju problema,
  • Proaktivnost, samostalnost, snalažljivost i odgovornost,
  • Spremnost za rad na sebi i otvorenost za učenje i usvajanje novih znanja i vještina,
  • Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
  • Iskustvo u korištenju računarskog programa MS Office

Šta te čeka?

Čeka te mladi tim i vedra atmosfera na poslu. U duhu Markartovih vrijednosti možeš očekivati visok integritet, odnosno etičko i društveno odgovorno poslovanje, poštovanje u našoj poslovnoj zajednici, tehničku izvrsnost i stalni rad na sebi. Zbog prirode posla, uvijek ćeš imati priliku raditi sa zanimljivim i brzorastućim preduzećima različitih sektora, kao i priliku za napredovanjem.

Uz prijavu obavezno dostaviti CV.

Prijave za posao možete slati na e-mail: prijavazaposao@markart.co.ba ili popunjavanjem prijave ispod.